Wybierz czego szukasz:


Potrzebujesz zaawansowanego wyszukiwania?  TUTAJ

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZA BAZA DANYCH
teatr szkoła, ośrodek festiwal choreograf tancerz inny

Dance Guide
is headed by CSM

Finansowane z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, oraz środków krajowych.

© 2013 Copyright CSM
designed by:

Akademia FlamencoArte

From: Warszawa, Polska
Address: ul. Śliska 3/190
Focus on: flamenco, Flamenco Warszawa, kursy, szkoła, akademia, studio, Warszawa, dla dzieci, dla dorosłych, Nadia Mazur
Phone: +48 888 308 147

ABOUT
Akademia FlamencoArte to nowoczesna szkoła flamenco, z siedzibą w samym centrum Warszawy (Śliska 3). Celem szkoły jest promocja kultury i obyczajów Hiszpanii oraz edukacja w zakresie wartości płynących z tańca flamenco, zaś ambicją – stworzenie przestrzeni przyjaznej miłośnikom południa Hiszpanii - miejsca, w którym pragną się spotykać i rozwijać.

Akademia FlamencoArte
Warszawa-Centrum
ul. Śliska 3 lok. 190
www.flamencoarte.eu
akademia@flamencoarte.eu
+48 509-436-080

W Akademii FlamencoArte w Warszawie odbywają się zabawy Baby Flamenco dla maluszków z Mamą/Tatą (2-3,5 lat) oraz zajęcia Dziecięcej Akademii FlamencoArte dla dzieci od 4 do 9 roku życia. Zajęcia kulturowo-językowe - 30 min. j. hiszpańskiego i taniec flamenco - 45/60 min. prowadzone są w dwóch grupach wiekowych.

Akademia FlamencoArte koncentruje się przede wszystkim na kursach tanecznych dla dorosłych. Zajęcia tańca flamenco prowadzone są na wszystkich stopniach zaawansowania – od lekcji dla początkujących aż po grupy dedykowane dla instruktorów tańca i profesjonalnych wykonawców sztuki flamenco.

Oprócz kursów tańca flamenco Akademia FlamencoArte organizuje cykliczne warsztaty śpiewu flamenco, gry na gitarze, technik perkusyjnych we flamenco (cajon/palmas), rytmu flamenco, a także bezpłatne pokazy filmowe, kiermasze, pokazy taneczne i wiele innych wydarzeń artystycznych i kulturalnych.

Dla maluszków, dzieci i całych rodzin Akademia FlamencoArte przygotowała szereg atrakcji, w tym spektakl „Opowieść o zagubionym Buciku Flamenco”, pokazy taneczne, warsztaty plastyczne połączone z nauką podstawowych kroków flamenco oraz lekcje/spotkania realizowane w placówkach edukacyjnych – przedszkolach, szkołach i domach kultury.

Powiązany z Akademią FlamencoArte Teatr Tańca FlamencoArte organizuje pokazy taneczne, spektakle taneczne o tematyce hiszpańskiej, oprawę artystyczną ważnych wydarzeń i uroczystości.

http://flamencoarte.eu